Bieszczady​.​.​. meeting with a destiny

by DigitalSimplyWorld

/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
01:17
5.
6.
13:00
7.
8.
12:19
9.
10.
11.
12.
13.
14.
00:53
15.
16.

about

Translate this page to Your language.
translate.google.com


Bieszczady pl.wikipedia.org/wiki/Bieszczady pojawiają się w polskim filmie, muzyce, fotografiach, obrazach od wielu lat. Wędrowcy przemierzając bezkresne krainy, zabierają ze sobą muzykę.
Album, który dostajecie w swoje ręce, jest przyjacielem podróżnika, wybierającego się w długą, mozolną wyprawę, pełną trudu dla ciała, relaksu dla duszy.
Muzyka sekwencyjna idealnie pasuje do nieprzebranych przestrzeni, dodaje im kolejny wymiar...tak jak cisza i dźwięk w muzyce, tworzą tutaj jedność.

Idealnym miejscem dla tej płyty to : niebo nad głową, przestrzeń po horyzont ;) i słuchawki. Dołączone zdjęcia Kuby, powinny pomóc wczuć się w klimat. Sugerowane ustawienie korektora w telefonie to pozycja rock. Poszukaj swojej komfortowej częstotliwości .
"Bieszczady... meeting with a destiny" dawkujcie z umiarem, nie zalecam słuchać całości na jeden raz, no chyba, że będzie wiosenne mycie okien ;)Specjalne pozdrowienia dla Kuby Kowarczyka, który wybiera się w Bieszczady i będzie tam "testował" album. Kasi Oryszczak, która również będzie w tym samym czasie przemierzać krainę mgieł i jest autorką tytułu płyty. Pozdrowienia dla Michała Minieckiego z utworem 1.17. Niech płyta towarzyszy w podróży :)
Wszystkim słuchaczom, życzę udanego rendez-vous ;) z 16 utworami, niech muzyka na zawsze będzie z Wami.Subscribe for updates
YouTube : www.youtube.com/user/digitalsimplyworld
Facebook : www.facebook.com/digitalsimplyworld
Soundcloud : soundcloud.com/digitalsimplyworld

Cover photo and bonus photos by Kuba Kowarczyk
Cover design by dsw

credits

released March 24, 2016

tags

license

all rights reserved

about

DigitalSimplyWorld Poland

DigitalSimplyWorld reaches the ends of the classical electronic music, where everything becomes different.
There looking for a new experience in sound.
World of sounds created by the DSW is full of emotion, melody, combined with the hypnotic sound of all kinds, takes in new areas of dreams.
... more

contact / help

Contact DigitalSimplyWorld

Streaming and
Download help